SensorSafe™
Evenflo™ SensorSafe™ – інноваційний рівень безпеки в дитячому автокріслі та контроль за допомогою смартфона
Що таке SensorSafe™?

Всі знають, наскільки важлива безпека в автомобілі, особливо коли ви подорожуєте з малюками. Правду кажучи, ваша дитина - це найцінніше, що потрібно захищати. Є так багато всього, що можна і не можна робити відносно безпеки автомобіля, важко встигати за тим, що краще і безпечніше для вашої дитини. Неперевершена команда Evenflo прагне допомогти вам зробити це трохи простіше з їх інноваційною технологією SensorSafe™.
SensorSafe™ - це нова революційна технологія від Evenflo. Вона поєднує в собі інтелектуальні інновації з вишуканим дизайном, щоб забезпечити спокій і безпеку вашої дитини. Защіпка SensorSafe™, яка прикріплена до ременів безпеки автокрісла, підключається до смартфону, щоб забезпечити комфортні умови подорожі в автокріслі Evenflo™.
Місія SensorSafe™ - допомогти запобігти критичним ситуаціям, що можуть відбутися в автомобілі.
SensorSafe™ попередить вас в наступних ситуаціях:
Розстібнута защіпка
якщо ваша дитина розстібне защіпку
Некомфортна температура
якщо температура навколишнього середовища навколо вашої дитини занадто висока або занадто низька
Потрібен відпочинок
якщо ваша дитина сидить занадто довго в автокріслі
Дитина сама в автомобілі
якщо ваша дитина залишена без нагляду в машині
51%

51% батьків зіткнулися з тим, що їх дитина самовільно розстібнула ремені безпеки автомобільного крісла. Тому стало очевидно, що SensorSafe™ стає необхідним атрибутом для гарантування рівня безпеки в дитячому автокріслі.
Як працює SensorSafe™?
Всі оповіщення приймаються за допомогою Bluetooth на вашому смартфоні через зручний додаток SensorSafe™
Розстібнута защіпка
SensorSafe™ пристебнутий на ременях безпеки не тільки допомагає закріпити ремінь правильно та унеможливлює вислизання дитини с під ременів. Він також попереджає вас через push-повідомлення на вашому смартфоні, якщо вашій дитині вдається відкрити защіпку.
Некомфортна температура
SensorSafe™ також гарантує, що ваша дитина завжди подорожує при безпечній температурі. Він контролює температуру в салоні автомобіля і коли температура стає занадто високою або занадто низькою, ви будете попереджені.
Попередження активується, коли температура в автомобілі досягає 35C або падає до 7C. Це допоможе запобігти перегріву чи переохолодженню вашої дитини в машині.
Потрібен відпочинок
Щоб ваша дитина не сиділа в машині довше, ніж це вважається безпечним (більше 2 годин), попередження про перерву інформує вас про те, що нагрудна защіпка SensorSafe™ була закрита протягом тривалого періоду часу.
Додаток порекомендує вам зробити перерву і на деякий час забрати малюка з автомобільного крісла, щоб дати вашій дитині можливість відпочити.
Попередження, що дитина залишилася в машині
Ця функція допомагає батькам бути впевненими в тому, що подорожі завжди будуть безпечними. Якщо водій автомобіля залишає транспортний засіб, защіпка SensorSafe™ все ще застебнута, а всередині знаходиться дитина, користувач отримає повідомлення про те, що дитина все ще знаходиться в автомобілі без нагляду.
Якщо після п'яти хвилин нічого не зміниться, ви можете за замовчуванням в додатку налаштувати відправлення повідомлень своїм екстреним контактам, інформуючи їх про те, що дитину залишили в машині, а також про її місцезнаходження.
Огляд SensorSafe™
Як працює SensorSafe™?
SensorSafe™ на практиці
SensorSafe™ на практиці
SensorSafe™
Завантажити додаток можливо за наступними посиланнями