Увага. Зміни до Правил дорожнього руху
Що зміниться? Як правильно перевозити дітей в авто? Та як правильно підібрати дитяче автокрісло?
24 лютого 2021 р. в Україні ухвалили постанову, згідно з якою будуть внесені зміни до Правил дорожнього руху
24 лютого в Україні ухвалили постанову, згідно з якою будуть внесені зміни до Правил дорожнього руху, які дозволять більш безпечно перевозити дітей в автокріслах.
Які зміни ввели в ПДР:
  • визначають особливі вимоги до встановлення дитячих крісел в автомобілях. Наприклад, щоб автокрісло відповідало зросту дитини;
  • визначають перелік транспортних засобів, до яких допускаються вийнятки для використання автокрісел. Наприклад, автобуси, карети швидкої допомоги та інший спецтранспорт;
  • змінюють термін "спеціальні засоби", який вказаний в діючих ПДР, на "дитяча утримуюча система".
У Міністерстві інфраструкрути, що дитяча утримуюча система - це обладнання, здатне утримувати дитину в сидячому положенні або положенні нахилу спинки. У разі зіткнення або різкого гальмування авто, вона дозволяє убезпечити дитину від серйозних травм, оскільки рухи дитини в кріслі обмежені.

Що ще змінилося?
1
Зріст до 145 см
Тепер в автокріслах належить перевозити дітей зростом до 145 сантиметрів. Хоча раніше ці вимоги поширювалися на дітей до 12 років.
2
Спереду лише спиною вперед та лише до 3-х років
Згідно з новими правилами, допускається перевезення дітей до 3-х років в дитячих утримуючих системах на передньому сидінні в положенні автокрісла "проти напрямку руху". При цьому слід обов'язково вимкнути подушки безпеки, розраховані для цього місця. Варто звернути увагу на те, що перевозити дітей в положенні "за напрямком руху" на передньому сидінні категорично заборонено.
3
Автокрісло має відповідати вазі та зросту, а не віку дитини
Крім іншого зазначається, що характеристики дитячого автокрісла повинні відповідати вазі та росту дитини, а діти обов'язково повинні бути пристебнуті.
Що робити, якщо дитина важить трохи більше "середнього"? Вибирати автокрісло, що розраховане до 55 кг ваги дитини!
То як же підібрати безпечне дитяче автокрісло, щоб воно виконувало свої функції, прослужило довго та відповідало всім нормам та правилам?
Звернемося до таблиць зросту та ваги дитини.

Середнього зросту 145 см дитина досягає в 11 років. При цьому середня вага в 11 років складає 36 кг. Але це "середні" показники. Що робити, якщо дитина важить трохи більше? Адже більшість автокрісел в Україні розраховані на дітей до 36 кг. При цьому внутрішніми ременями безпеки автокрісла дитину можливо пристібати, поки вона не досягне 18 кг. А це лише до 5 років. Доречі, найбезпечніше, коли дитина пристебнута в автокріслі внутрішніми ременями самого автокрісла.

Таким чином варто вибирати автокрісла бренду Evenflo, що виготовлені в США та розраховані на дітей вагою до 55 кг та зростом 145 см.

А внутрішніми ременями безпеки автокрісел Evenflo можливо пристібати дитину, доки вона не досягне 30 кг, а це вже 10 років, а не 5!
Розберемо більш детальніше питання, якщо дитина важить трохи більше, ніж "середній" показник!
Довіряти безпеку Вашої дитині автокріслам бренду Evenflo
Якщо дитина має показники ваги «вище середнього» або «високі». Ваги 36 кг дитина досягає вже у віці 8 років, при цьому зріст приблизно 135 см. Далі користуватися автокріслами, що розраховані до 36 кг, заборонено самими виробниками цих автокрісел.
Вихід один, з самого початку довіряти безпеку Вашої дитині автокріслам бренду Evenflo.
Чому варто довіряти автокріслам Evenflo?
Адже саме автокрісла Evenflo мають унікальні відмінності, що беззаперечно піднімають безпеку на абсолютно інший рівень.
1
Підходять всім
Автокрісла групи «all-in-one» підходять для дітей від народження до 55 кг (зростом до 145 см). Тобто, ви купуєте одне автокрісло на весь період.
2
Виготовлено в США
Автокрісла вироблені в США та мають гарантію в Україні 10 років.
3
Захист з усіх сторін
Автокрісла Evenflo пройшли випробування на перевертання автомобіля Rollover Tested™ та захищають не тільки при лобовому, боковому, чи удару ззаду, а й при перевертанні авто.
4
Довше в найбезпечнішому положенні
Внутрішні ремені автокрісла подовжені на 20% та дозволяють пристібати ними дітей вагою до 30 кг, а не 18кг!
5
Найбільший кут нахилу спинки
Найбільший кут нахилу спинки в положенні "за напрямком руху", при якому дитина не буде «клювати» головою вперед, коли засинає.
6
Сертифіковані в Україні
Автокрісла сертифіковані в Україні
7
Програма безкоштовної заміни автокрісла
Найважливіше – це безпека дитини, тому ми замінимо автокрісло Evenflo на нове у випадку ДТП.
А ще безліч переваг та інноваційних розробок, які дозволяють автокріслам Evenflo в декілька разів перевищувати стандарти безпеки.
Адже не дарма пізнаваність бренду Evenflo в США складає 97%, що доводять тисячі відгуків як в Америці, так і за її межами.